O nas

Nasza opowieść

2017 Wyjazd do Kudowy-Zdrój może nie był naszym pierwszym wspólnym urlopem, jednak to właśnie wtedy obudziły się w nas dusze podróżników, a nasze wyprawy zaczęłam opisywać w notesie, który ostatecznie ewoluował do bloga.

2018 Stres i choroby zaczęły dawać mi trochę w kość. Wtedy Tomek, widząc że planowanie naszych wycieczek mnie odpręża, postawił sobie za punkt honoru każdy weekend gdzieś pojechać, coś zwiedzić, byle nie siedzieć w domu. Zaczęliśmy jeździć po najbliższej okolicy czyli po Jurze Krakowsko – Częstochowskiej, ale zdarzyło się kilka dalszych eskapad jak wyjazd na Podkarpacie i Lwowa czy w Świętokrzyskie. Wtedy też Tomek coraz głośniej mówił, że spisywane przeze mnie relacje z wycieczek są … jednostronne. Zaproponowała mu spisywanie własnej wersji, ale jakoś przelewanie wspomnień na papier nie szło Tomkowi zbyt gładko. Wtedy powstał pomysł bloga, ale wiecie jak to jest, czasem od pomysłu do jego realizacji mija sporo czasu, i tak było w naszym przypadku.

2019 Plany naszych podróży stawały się coraz dokładniejsze, uwzględniając takie szlaki jak Złota Polska czy Znaczki Turystyczne. W kwietniu ruszył blog, choć pomysł na jego prowadzenie ciągle jest modyfikowany. Nauczyliśmy się też wykorzystywać każdą nadarzającą się okazję by coś zwiedzić i co istotne, coraz więcej osób chce zwiedzać razem z nami 🙂

2020 Co przyniesie? Zobaczymy 🙂

(Visited 93 times, 1 visits today)

Comments are closed.

Close